Bitcoin Slajdy cen poniżej $9.200

Bitcoin rozpoczął dzień z negatywną dynamiką. W czasie prasy, największa kryptokurcja według Market Cap jest notowana na 9.194,6 dolarów (-2,1%), według CoinMarketCap. Wykres pary transakcyjnej USD/BTC od EXANTE Ze swojej strony, Ethereum spadło do poziomu 237.18 dolarów (-3.62%), podczas gdy XRP spadło o 4.77% i obecnie wynosi 0.194 dolarów. Mówi zespół analityków FxPro:

„Ostatni wzrost na rynku kryptograficznym został zastąpiony przez zwiększoną presję po odwróceniu się nastrojów na tradycyjnych rynkach. Większość altcoins jest w kolorze czerwonym. Bitcoin stracił ponad 2% swojej wartości w ciągu ostatnich 24 godzin i obecnie notowany jest na poziomie około 9.200 dolarów.

Należy zauważyć, że krypto waluta ma tendencję boczną od maja. Ponadto, w tym okresie nastąpił spadek wolumenu handlu, który od 1 maja spadł o około 73%. Statystyki z ostatnich kilku miesięcy nie wykazują żadnych podstaw do silnego wzrostu Bitcoin Trader, podczas gdy możliwość wzrostu krypto do 100.000 dolarów (w 2017 roku niektórzy mówili nawet, że krypto skoczy do 500.000 dolarów) jest naprawdę odległa.

Jednak o wiele łatwiej wyobrazić sobie powstawanie pewnych warunków, które doprowadziłyby do upadku krypto, na przykład, jeśli połączymy obecny trend boczny ze spadkiem wolumenu handlu, korektą na giełdzie i faktem, że górnicy rezygnują z działalności. Oczywiście, jak w przypadku wzrostu na giełdzie, kryptozy mogą również doświadczyć pozytywnych skoków, ale wiele nieudanych prób osiągnięcia 10.000 dolarów już przekonał inwestorów, że w krótkim okresie czasu, Bitcoin nie wydaje się mieć wystarczającą siłę napędową, aby utrzymać wzrost. To tylko kwestia czasu, zanim rynek zacznie się bilansować“.

Zgodnie z rankingiem CoinMarketCap, wszystkie waluty w pierwszej dziesiątce są w kolorze czerwonym. Jeśli chodzi o limit rynkowy dla wszystkich walut wymienionych w CoinMarketCap, to pozostaje on na poziomie 268 925 081 660 dolarów.

Author: admin